سخن روز

امیرالمومنین امام علي (ع) :

درانتظارفرج باشید واز رحمت وکارگشایی خدا ناامید نشوید، زیرا بهترین اعمال در نزد خدای بزرگ انتظار فرج است.

 

تاریخ انتشار: 27 مهر, 1395 - 08:00

شهید اسماعیل جاقوری:
امیدوارم سرباز امام زمان (عج) باقی بمانید و اما کلاس های عقیدتی و درس احکام را فراموش نکنید که انسان ساز است و به سربازی گمنام امام زمان (عج) و بدون آرم بودن افتخار کنید و با هیچ چیز دلسرد نشوید؛ چون خدا با شماست.

 

شهید اکبر جاوید:
با استعانت از الطاف بیکران پروردگار متعال به منظور دفاع از دین و قرآن و حریم کشور امام زمان (عج) عازم جبهه های جنگ هستم.

 

شهید احمد جاویدان پور:
و خدا را صد هزار بار شکر می کنم که بعد از ماه ها انتظار، توفیق این را یافتم که در صف سربازان امام زمان (عج) حضور یافته و به ملت شهیدپرور آن حضرت، خدمتگزاری کرده و بر علیه کفر جهانی و شیطان، مبارزه کنم.

 

شهید اصغر جبروتیان نیستانی:
خدایا! به خاطر رسیدن به تو و عشق به تو از همه چیز خود حتی از جان خود گذشته و سراسیمه به سوی تو می آیم. امیدوارم که قبول فرمایی که من به جز گناه چیز دیگری در کوله بار خود ندارم به امید آنکه امام زمانم (عج) از من و از همه شما خشنود باشد.

 

شهید امیر جراح:
امیدوارم خداوند اعمال مرا هر چند ناقص و کم ارزش است مورد قبول درگاه احدیتش قرار دهد و مرا از سربازان واقعی امام زمان (عج) قرار دهد. از خداوند متعال عاجزانه می خواهم امام عزیزمان را تا انقلاب حضرت حجت (روحی لمقدمه الفداء) نگاه دارد.

دسته بندی